cerkezkoy-evden-eve-paketleme-3 7

Koyuncu Evden Eve Taşımacılık : Çerkezköy' den Türkiyen' nin heryerine evden eve taşmacılık yapmaktayız.

Paketleme Evden Eve Taşımacılıkta çok önemlidir.

Biz Koyuncu Evden eve Taşımacılık olarak işimizi layıkıyla yaptığımıza inanıyoruz. mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edildikten sonra işinin ehli paketleyicilerimiz tarafından “balonlu naylon” halk arasında pat pat adı verilen ambalaj malzemesi ile sarılır, koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsü vb.) ortadan kaldırılır.

Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, dogalgaz sobası, şohben gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmaktadırlar. bu tip eşyalar “ambalaj battaniyesi” adı verilen keçe kumaşlara sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.

Mutfak eşyalarınız istek üzerine bayan personel tarafından tek tek kağıtlara sarılarak kolilenir, mutfak malzemesi olarak işaretlenen koliler aracın en sarsıntısız kısmı olan ön tarafa istiflenir.

NOT: Bazı firmalar internet sitelerinde “kesinlikle battaniye kullanmıyoruz zarar veriyor”, “kesinlikle bidon kullanmıyoruz kimyevi ihtiva bulunduruyor”, “kesinlikle Balonlu naylon kullanmıyoruz yerine streçfilm kullanıyoruz balonlu naylon zarar veriyor” gibi ibareler kullanmaktadırlar ve müşterilerine aman dikkat başlığı altında zaralarından bahsetmişler. bu tabirleri açıklama yapmamızı gerektirmiştir.

Açıklama : Balonlu naylon ile streçfilm arasındaki kaliteyi ve eşya koruyuculuğunu anlatmaya gerek yok sanırım bariz bir fark var, battaniye diye tabir edilen keçeli kumaş otomobil sektöründe ses izalasyonunda kullanılan bir madde ve evden eve taşımacılıkta dış darbe emişi en yüksek malzemelerden biridir, kullanmayan firmalar iddia ediyoruz evden eve taşımacılıkta fason çalışan firmadır, çünkü keçeli kumaşın metre kare fiyatı bir çok ambalaj malzemesinden pahalıdır. ayrıca kimyevi bidon olarak bahsedilen ve mutfak malzemelerinin konduğu plastik sepetimiz kenarları fileli ekmek sepeti adı verilen 50 litrelik bir kutudur, kimyevi hiç bir madde bulundurmaz ve bunu eşyalarınıza bulaştırmaz ayrıca esnekliği fazla olduğundan sert zıplamalarda eşyalarına zarar vermez.