Çerkezköy Şehir içi Nakliyat

CERKEZKOY-sehirici-evden-eveTaşınacak yerinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.expertis hizmeti ücretsizdir. Evden Eve Şehirden Şehire Taşımacılık Büro taşımacılığı Fuar taşımacılığı Askılı Tekstil taşımacılığı Fabrika taşımacılığı Banka ve Para Kasası Taşımacalığı Ambalaj, paket montaj ve demontajı Taşınan mal veya ürünler isteğe bağlı olarak kapalı kasa araçlarla en güvenli şekilde yerine ulaştırılır. Taşınan mallar ve ürünler için KOYUNCU NAKLİYAT Evden eve Nakliyat tarafından sigorta yaptırılır. Çok özel eşyalar (antika değeri olan, kırılabilecek eşyalari değerli resimler) Bunların taşımasında duruma göre özel araç tahsis simler v.b.) Özel olarak kaydedilir.

KOYUNCU EVDEN EVE NAKLİYAT KALİTESİ İLE.
Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalısmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıstır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

KOYUNCU EVDEN EVE NAKLİYAT AVANTAJLARI.
Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çesitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Neden Biz?
Evden eve nakliyat
Depolama hizmeti
Sehiriçi şehirlerarası nakliye
Gümrükten taşıma
En büyük kamyon filosu
Sigortalı taşımacılık
Taşıma asansörü
Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi

koyuncu