Çerkezköy Evden Eve Nakliyat

cerkezkoy-evden-eve-nakliye-hizmetleriÇerkezköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta önemli sorunlardan biri de şehirler arası taşınmadır. şimdi size şehirler arası taşınmada karşılaşacağınız problemleri, firma fiyatları arasındaki uçurumun sebeplerini ve kaliteli ve sorunsuz şekilde evinizi bir şehirden diğerine nasıl taşıyabileceğinizi ayrıntılı şekilde aktaracağız.

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır.

Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir.

Çerkezköy Koyuncu Evden Eve Nakliyat Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamaktır.

çerkezköy evden eve nakliyat firmaları, evden eve çerkezköy, evden eve nakliyat çerkezköy,nakliyat çerkezköy,evden eve nakliyat fiyatları çerkezköy, nakliyatcılar çerkezköy,evden eve taşımacılık çerkezköy,ev taşıma çerkezköy,evden eve nakliye çerkezköy,evden ,ve nakliyat firmaları çerkezköy

Selimpaşa evden eve nakliyat

cerkezkoy-selimpasaSelimpaşa evden eve nakliyat

Koyuncu Evden eve Nakliyat Firması olarak eşya taşıma, paketleme, depolama, ofis taşımacılığı, fabrika banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, Askılı tekstil taşımacılığı gibi hizmetler vermekteyiz.

Firmamız uzman özel olarak eğitilmiş kadrosu yaygın araç filosu ve yapmış olduğu referanslarla nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Koyuncu Evden Eve Nakliyat yapmış olduğu tüm taşıma hizmetlerini olası bir kazaya karşın sigorta kapsamında ve karşılıklı sözleşmeler doğrultusunda yapmaktadır.

Çerkezköy Yurtiçi Evden Eve Taşımacılık

cerkezkoy-ev-den-eveKOYUNCULAR Evden Eve Nakliyat tüm eşyalarınızı, Türkiye' nin tüm şehirlerine hızlı, güvenilir ve kolayca ulaştırır.

Şehirler arası nakliyelerde dönüş fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz şehir dışı çalışan iki aracımız izmir ve civarına taşınacağınız tarihte bulunduğunuz şehirde olabilir, böyle bir durumda taşınma maliyetiniz %35 – %40 daha ekonomik olur. Dönüş fırsatlarımızdan yararlanabilmek için firmamızla en az 10 gün önceden irtibata geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın tamamı KOÇ Allianz sigorta tarafından sigortalanır ve poliçe size işin başında teslim edilir. Ayrıca firmamız sadece araç ve kalifiye eleman ihtiyaçlarınızda da destek vermektedir.

Yurtiçi taşımalarda aracımız 5-6 kişilik ekibimizle gitmektedir. Yapmanız gereken tek şey bizimle irtibat kurmanız.

Bırakın gerisini KOYUNCULAR Evden Eve Nakliyat halletsin.

Çerkezköy Şehir içi Evden Eve Nakliyat

cerkezkoy-evden-eve-nakliyeciÇerkezköy Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığı için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve kapalı kamyonlarımız her zaman hazırda beklemektedir.Şehirler arası hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde tüm il ve ilçelere şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. İl dışı taşımalarda eşyalarınızın taşınacağı mesafeler taşıma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu mesafelerin yanında eşya miktarınız da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bize telefon veya mail aracılığıyla eşya miktarınız ve taşımayı yapacağınız güzergahları bildirmeniz halinde size taşıma fiyatı çıkarılacaktır. Şehirler arası evden eve taşımacılık ücretleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Şehirler arası nakliyat firmaları içerisinde verdiğimiz hizmet ve geniş servis ağımız sayesinde önemli bir müşteri potansiyeli sağlamış bulunmaktayız. Siz de sözleşmeli ve sigortalı olarak eşyalarınızı bir ilden başka bir ile güvenli taşıtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Çerkezköy Evden Eve Nakliyeciler

Çerkezköy Evden Eve Nakliyeciler – Koyuncu Evden Eve Nakliyat

Koyuncu Evden Eve Nakliyat Çerkezköy’den ülkenin dört bir yanına evden eve taşımacılık hizmeti vermekte olup, profesyonellik ve uygun fiyat garantisiyle müşterilerine sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kapalı kasa nakliyat araçlarımızla ve profesyonel ekipmanlarımızla eşyalarınıza zarar vermeden yerinden alıyor yeni adresinize taşıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Merkez

Adres : Yunus Emre mahallesi 163.sk.No:23/1 Tekirdag/Cerkezkoy/Kızılpınar
Tel : 0534 736 84 73
Faks :

Şube

Adres : Tekirdag/Cerkezkoy
Tel : 0538 786 62 35

Yetkili Kişiler

Halis Koyuncu : 0536 265 29 55
Hakan Koyuncu : 0534 736 84 73

Çerkezköy'den İstanbula Evden Eve Nakliyat

cerkezkoy-evden-eve-nakliye-hizmetiÇerkezköy'den İstanbul'a Evden Eve  eve nakliyat mı yapılacak işte size doğru adres. Firmamızın tecrübelerinden yararlanarak Çerkezköy'den İstanbul'a profesyonel şekilde kaliteli evden eve eşya sevkiyatı yapmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinde paketleme başta olmak üzere montaj demonte tesisat olmak üzere her konuya dikkat etmekteyiz. Kesinlikle eşyalarınız nakliyat emtia sigortası yaptırmadan yola çıkmayız.

Çerkezköy'den İstanbul'a evden eve nakliyat gerçekleştiren deneyimli firmaların verdikleri kaliteli hizmetlerle artık taşınmak herkes için çok kolay yorulmadan sizler için her ayrıntıya önem veren firmalarla işleriniz hızlanabilir. son model araçlarımızla yükleme ve taşınma işleri başarıyla gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman olan taşıyan arkadaşlarımız eşyalarına herhangi bir hasar vermeden evinize taşımakta eşyaların paketlerini açmakta eşyalarınızı istedikleri yere yerleştirerek montelerini yapmaktalar. Tesisat işleri gerektiren, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi şofben gibi tesisat gerektiren işlemlerinizde başarıyla gerçekleştirilmekte.

Vize Evden eve nakliyat – Eşya Taşıma

vize-cerkezkoy-saray-tekirdag-evden-eve-nakliyat

Koyuncu Evden Eve Nakliyat % 100 MÜŞTERİ MEMNÜNİYETİ ile sorunsuz evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Firmamız, en uygun tabirle ANAHTAR TESLİMİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ VERMEKTEDİR.

Bunun anlamı, tüm eşyalarınızın toplanması, mobilya, avize, uydu anteni ve beyaz eşyalarınızın sökülmesi, eşya türlerine göre seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi, evden eve nakliyat aracımıza istiflenmesi, taşınma adresine nakliyesi, sizin tarafınızdan belirlenecek yeni yerlerine yerleştirilmesi, ambalajlarının sökülerek montajının yapılması ve kontrolünün yapılarak teslim edilmesi işlemlerinin firmamız personelince organize edilerek yapılmasıdır.

Eşyalarınızın taşınma işlemleri sırasında herhangi bir zarar görmemesi için gerekli tüm tedbirler firmamızca alınacak olup, buna rağmen olağan dışı durumlara karşı eşyalarınız sigortalanacaktır.

Saray evden eve nakliyat ve eşya taşıma

SARAY-EVDEN-EVE-nakliyeSaray evden eve nakliyat hizmeti Koyuncu Evden Eve Nakliye Firmasının uzman kadrosu ile Saray Nakliyat, Saray evden eve taşımacılık ve diğer hizmetleri ile birlikte verilmektedir. Saray Nakliyat Firmaları arasında Profesyonelce hizmet veren Koyuncu Nakliyat Şirketi size en uygun nakliyat fiyatları ile en kaliteli hizmet garantisi vermektedir. Siz de Saray bölgesinde sigortalı, ambalajlama hizmetli, montajlı, kaliteli hizmet arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

Çerkezköy Evden Eve Nakliyat

Çerkezköy'de evden eve nakliyat

Koyuncu Evden eve nakliyat sunduğu hizmetlerde evden eve nakliyat , ofisten ofise nakliyat , askılı tekstil taşımacılığı , kurumsal olarak şirketlere kiralık kamyon veya kamyonet çalıştırma , antika ve değerli eşya nakli , depolama , parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerinde kalitesini, güvenirliliğini ve müşteri memnuniyetini başarının ve sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir. Koyuncu Evden Eve Nakliyat bu nedenle hizmetlerini gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul etmiştir.
En önemli hedefimiz hataları meydana gelmeden önlemektir; Evden eve nakliyat için kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesini ve hizmet kalitesini yükselterek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.
Evden eve nakliyat faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve bilginin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.
Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğumuz tarafların kalite, çevre, güvenlik ve sağlık ile ilgili beklentilerini karşılamak; Nakliyat yaparken de bizden kaynaklanan çevre etkilerini en düşük seviyeye indirmek ve kaynaklarımızı etkin kullanarak gelecek nesillere daha iyi bir ekolojik çevre bırakmak amaç ve hedeflerimiz arasındadır.
Nakliyat faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Evden Eve Nakliyat nedeniyle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.
Koyuncu evden eve nakliyat, tüm çalışanları bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz…

Çerkezköy Şehir içi Nakliyat

CERKEZKOY-sehirici-evden-eveTaşınacak yerinize istiyeceğiniz expertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.expertis hizmeti ücretsizdir. Evden Eve Şehirden Şehire Taşımacılık Büro taşımacılığı Fuar taşımacılığı Askılı Tekstil taşımacılığı Fabrika taşımacılığı Banka ve Para Kasası Taşımacalığı Ambalaj, paket montaj ve demontajı Taşınan mal veya ürünler isteğe bağlı olarak kapalı kasa araçlarla en güvenli şekilde yerine ulaştırılır. Taşınan mallar ve ürünler için KOYUNCU NAKLİYAT Evden eve Nakliyat tarafından sigorta yaptırılır. Çok özel eşyalar (antika değeri olan, kırılabilecek eşyalari değerli resimler) Bunların taşımasında duruma göre özel araç tahsis simler v.b.) Özel olarak kaydedilir.

KOYUNCU EVDEN EVE NAKLİYAT KALİTESİ İLE.
Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalısmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıstır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

KOYUNCU EVDEN EVE NAKLİYAT AVANTAJLARI.
Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çesitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Neden Biz?
Evden eve nakliyat
Depolama hizmeti
Sehiriçi şehirlerarası nakliye
Gümrükten taşıma
En büyük kamyon filosu
Sigortalı taşımacılık
Taşıma asansörü
Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi